Milí čtenáři,
asi mi dáte za pravdu, že každý vlastně touží po tom samém - po lásce, zdraví, radosti... Cesta k naplněnému životu může být snazší než se zdá. Hlavní je se pro změnu skutečně rozhodnout a začít hledat pomoc. Možností je mnoho a jednu z nich vám chci  nabídnout také já

Většina našich problémů, ať už jde o zdraví, vztahy či materiální sféru, souvisí na první pohled s něčím tak banálním, jako je podlehnutí STRACHU, nedostatek LÁSKY, neschopnost ODPUSTIT sobě i druhým a PŘIJÍMAT skutečnost takovou, jaká je ...
A co vám nabízím? Terapii založenou na zbavení se negativních programů, které v životě skrytě, avšak s jistotou a zpravidla stále silněji, způsobují nejrůznější problémy, podobně jako virus v počítači.  Pomocí této metody se můžete zbavit nemocí, traumat, strachů, vztahových a dalších problémů. V životě jsem si sama vyzkoušela mnoho způsobů, jak se zbavovat vnitřních bloků, a tato metoda pro mne byla nejpřínosnější. Proto jsem se rozhodla, že chci touto cestou pomáhat  druhým a absolvovala jsem terapeutický kurz, kde jsem se naučila, jak.

Na této terapii je úžasné, že se během sezení naučíte, jak pomáhat sami sobě, jak zabránit tomu, aby vás začaly ovládat další a další negativní programy. A také to, že si uvědomíte a zapamatujete, proč a jak vaše problémy vlastně vznikly. Nakonec třeba zjistíte, že vaše opakované potíže s partnerkou způsobil váš strach ze ztráty, který vznikl, když vám byly tři roky a vaši maminku museli odvézt do nemocnice. Máma se sice domů vrátila už za týden, ale vy tento svůj strach máte v podvědomí jako negativní program, dosud. Nebo si např. uvědomíte, že vaši anorexii způsobila jediná tátova poznámka, "nejez, budeš tlustá", protože jste se toho podvědomě začala tak bát, že jste radši přestala normálně jíst. A opravdu, i jediná věta může způsobit veliké problémy, ale dobrá zpráva je, že všechny tyto programy, vzniklé během života, LZE zrušit.
A jak takové terapeutické sezení vypadá? Ať už je vaším problémem cokoliv, důležité je právě uvolnit negativní programy, které jej způsobily, a to pomocí přijímání a odpouštění. Terapeut vás vede postupně vašimi nepříjemnými pocity (strach, beznaděj, sebeobviňování...) a tělesnými projevy (tíseň na srdci, žaludeční nervóza, bolest hlavy...) a ve spolupráci s vámi vás tohoto trápení zbavuje. Není to tedy práce na půl hodinky, ale výsledek stojí za to. Na klienta si nechávám čtyři hodiny času a i tak se u těch, kdo mají mnoho hlubokých problémů, někdy stane, že musí přijít znovu. 


                      Výklad tarotu

k tarotu přistupuji jako k poradnímu vnitřnímu hlasu. Výklad vedu formou takových otázek, jako např. jak je nejlepší se v této situaci zachovat, co přinese největší pocit naplnění, jak přistupovat k tomuto člověku, co by přinesla tato práce... tedy způsobem, díky němuž se můžete vyvarovat zbytečných potíží, voleb, které by vám nepřinesly pocity naplnění a radosti.
Budoucnost není pevně dána, záleží především na našem přístupu k životu, na tom, co pochopíme, jak se z životních lekcí poučíme. Proto podle mne nelze nikdy se stoprocentní jistotou říct, co koho čeká. Budoucnost se může změnit během okamžiku - máte-li dostatečně silný a pozitivní  vnitřní záměr - láska prostě hory přenáší:)